Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-09, 16:25   #4713
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Koncentrat na naczyńka Fitomed ( do rozcieńczania on jest), można mieszać z aloesem. Teraz wyszła też taka nowość od Sylveco mleczko oczyszczające z arniką. Arnika jest znana z dobrego wpływu na naczyńka. Jeśli się boisz zapchania, bo ono na olejach zrobione, to spłukuj wodą i szmatką lub gąbeczką celulozową. Albo mleczko oczyszczające Avalon z wit.C dostępne na iwos.pl . Generalnie zakręć się wokół serumów z wit. C A jeśli masz możliwość wydania większych pieniędzy to godne uwagi jest serum Quenching Phenome. Ono nie jest na naczyńka, ale zawiera aloes i jest świetne do cer kapryśnych i wypryskowych, zamiast kremu, jest leciutkie, a nawilża.

Sam żel aloesowy jest dobry, ale w połączeniu z czymś, albo do rozcieńczania ciężkawych kremów. Pisałam też powyżej, że mieszam żel aloesowy z sokiem z granata, szczerze polecam tą opcję. Sok ma ogrom antyoksydantów i wit. C, problem w tym, że ma krotki termin ważności, ale można go zamrozić w porcjowanym pojemniku na lód.

Co do samego żelu Ha, może zapychać, zależy od wersji.
Mam ten koncentrat fitomedu, faktycznie jest dobry. Z witaminą C mam jednak problem. Próbowałam kilka jej postaci (proszek do rozpuszczenia w wodzie, krople dla dzieci, polecane jako tańszy zamiennik flavo c, teraz ten koncentrat) i zawsze jak cokolwiek nakładam i jeszcze dodaję kilka kropel kwasu hial., nagle pory robią mi się strasznie widoczne: zwykle mam je rozszerzone, ale zaskórniki tylko w niektórych miejscach, a po czymkolwiek z witaminą C wszędzie mam nagle czarne kropki. Nie wiem czy to kwestia tylko lepszej ich widoczności po tych serach czy faktycznie te sera je zanieczyszają - chociaż wiem, że nie ma w nich nic co mogłoby tak działać.
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora