Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 11:38   #3976
Lorinae
Przyczajenie
 
Avatar Lorinae
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Kupilas chantala color peel? Jego się kładzie po całości, odrostu nie ruszy. Zresztą nie chcę Cię martwić ale myślę że on nic nie ruszy bo tak jak pisalam wczesniej dekoloryzator kładzie się przed kąpielą.
Te farby ktoś Ci doradzil? One są dobre na same odrosty bo mają mocną wodę 12%, a skoro Ty masz już włosy ruszane kapielami to na długość strach przeciągać żeby nie poniszczyc włosów. Chyba że podmienisz wodę na słabszą.
Tak, Chantal Color Peel. Nie załamuj mnie, musi ruszyć te moje nieszczęsne kłaki
Jeśli chodzi o dobór farby to właśnie czytałam o nich na blogu blond bunny ( nie wiem czy mogę wstawić bezpośrednio linka do owego posta), że taka mieszanka jest bardzo dobra jeżeli o schłodzenie koloru. A10 ma wodę 12%, C10 ma 9% czyli po zmieszaniu by wychodziło jakieś 10.5 %. Mam wodę 9% w razie czego, żeby podmienić. O stan włosów się nie martwię bo i tak mam zamiar je ścinać na wiosnę Najpierw chcę wywalić z włosów rudo kurczakowaty refleks a później zająć się konkretnie kolorem
Lorinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując