Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-22, 13:17   #1063
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez roxanne90 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny !

Mieszkam w innym kraju i niedlugo lece do Polski na wakacje Mam zamiar kupic palete z 10 cieniami. Mam juz jakies pomysly, ale potrzebuje Waszych rekomendacji
Jestem bardzo jasna zimna blondynka z ciemnoniebieskimi oczami. Jestem poczatkujaca w makijazach. Mysle ze nie pasuja mi zbytnio bardzo ciemne kolory.

Moje najwieksze pytanie jest jaki matowy brazowy cien polecacie do zalamania?

Cienie ktore jak na razie mi sie podobaja to:
353, 395, 397, 399, 402, 407, 419, 420,

Moje drugie pytanie jest czy znacie jakies ladne kombinacje kolorow ktore wymienilam?

Dziekuje za pomoc
Matowy brązowy- 337(cieplejszy) lub 344(chłodniejszy) te dają bardzo naturalny efekt i jeszcze 357- jest ciemniejszy, ale też do załamania się nadaje

Ja mam 353 i 355 i jak sobie zobaczysz w salonie, są to prawie identyczne kolory, ale 353 nie lubię Jest w nim jakiś różowawy ton, który mi nie odpowiada, 355 ma bardziej żółty ton i wygląda bardzo dobrze na mojej skórze, a też jestem jasna i zimna, więc polecam 355

A co do makijażu - 353 na całą powiekę, 395 w wewnętrzny kącik, 402 w zewnętrzny i załamanie
Ja 397 zawsze nakładam na 353 (obydwa na całą powiekę) bo sam 397 jest za różowy dla mnie
A 420 - parę stron wcześniej o nim pisałyśmy, dla mnie ten kolor jest przereklamowany, jest bardzo ładny, ale na dłoni a nie na powiece, więc może poproś w salonie, żeby pani Ci pomalowała nim powiekę (za darmo) zanim kupisz.

Jeśli mogę, to polecam kolor 154 - jest super na całą powiekę, bardzo efektowny, ja go używam na dzień i na wieczór też Podobno to odpowiednik All That Glitters z MAC
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując