Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-26, 10:54   #2293
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Dziewczyny, robilam w czwartek wieczorem 40% peeling migdalowy z BU. Wykonuje sie go prosto i nie da rady pomylic proporcji. Podczas zabiegu czulam delikatne mrowienie, zmylam kwas po czterech minutach, skora nie byla nawet jakos podrazniona szczegolnie. Nalozylam olejek, poszlam spac. Dzis jest sobota, a moja skora jest miekka i mila w dotyku, nie czuje zadnej suchosci, sciagniecia itp - czy jest szansa, ze sie jeszcze bede luszczyc? Mam tlusta i gruba cere i uzywalam dlugie msce 10% peelingu migdalowego, ale tez nigdy nie luszczylam sie po nim. Czy jesli skora sie nie luszczy to znaczy, ze peeling w ogole na mnie nie zadzialal czy tez jakies korzysci jednak moja skora z niego miala? i czy jesli skora w ogole sie nie zacznie luszczyc to moge kolejny peeling zrobic po kilku dniach? Tym razem planuje potrzymac dluzej...

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując