Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dior - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-30, 17:26   #3484
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To jest strasznie wkurzające . Masz w koszyku rzecz na której Ci zależy, a tu bach i nie ma. Mogliby jakoś te przetrzymywanie rzeczy w koszyku przedłużyć .
No, chociaż tak do 5 minut , bo po maksymalnie takim czasie róż mi zniknął z koszyka.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Mi też Hourglassy nie powodują szybszego bicia serca

Chcecie zobaczyć największą kolekcję kosmetyków na świecie? Pewnie znacie Temptalię: https://www.youtube.com/watch?v=8fQMzSwk5nE
Mi tylko ślina cieknie jak widze błyszczyki hahaha
E, róże Hourglass ładne, zwłaszcza Radiant Magenta.

A Krysia z Temptalii zbiory ma przeogromne, ale ona dostaje sporo rzeczy od firm do testów.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Wiecie co bede wredna, ale to jest to co naprawde mysle. Niestety mimo tego ze jest wlascicielka tylu kosmetykow, to urody sobie nie kupila ... Z filmow ktore zobaczylam tez nie sadze zeby wiedziala jak sie malowac. Troche ostro ocenilam wiec czekam na
Mnie tam się Krysia podoba. Cenię ją za rzetelne podejście do testowanych kosmetyków. Kwestia jej makijaży to inna sprawa. Mnie się one nie bardzo podobają, ale też z drugiej strony ona z siebie nie robi guru od mejkapu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując