Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-06, 19:03   #2309
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
mix AHA. niby mam filtr z ziaji spf50+ matujący- muszę usiąść i przeanalizować jakie on ma tam filtry dokładnie.
teraz na dniach zamawiam sobie tonik PHA i na nim w lato przelecę albo na skinorenie(dermatolożka mówiła nam na wykładach że kw.azelo można też w lato)
Skinoren można z tego co kojarzę

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź coś tam jednak wiem np. jak zrobic tonik czy peeling kwasem migdalowym, czytalam na roznych blogach , yt , czy nawet w instrukcjach na stonach z ktorych mozna zamowic kwas. Wlasnie siedze ostatnio w domu caly czas , studiuje zaocznie co 2 tyg. wiec jakbym sie uparla , to moglabym w tym czasie nie wychodzic na slonce , wiec kurcze moze jednak warto spróbować teraz ? marzy mi sie lepsza cera akurat na wakacje...
Zgadzam się z mychą, nie zauważysz znacznej poprawy cery po toniku 2-5%, takie stężenia służą głownie przyzwyczajaniu się cery fo konkretnych stężeń peelingów chemicznych, natomiast zastosowanie wyższego stężenia czy peelingu w Twoim przypadku jest bardzo ryzykowne, cerę trzeba przygotować. To naprawdę nienajlepszy pomysł.

Ja też radziłabym tonik PHA z biochemii urody (jest chwalony). A z migdałem się zaprzyjaźnij na jesień.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując