Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-29, 16:26   #2432
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mot Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał tak jak ja, jestem po 3 serii depilacji laserem Light sheer Duet, nie mam żadnych łysych placków, gdzie nie rosną włosy. Jakbym miała ocenić to w % to może 1 może 2% mniej włosów po 3 seriach, ostatnia była 10 tygodni temu, więc dokładnie widzę jak jest. Robiłam nogi, bikini i pachy. Myślę iść na 4 zabieg, ale już do innego salonu i zobaczyć czy będę miała chociaż 20% mniej włosów. Włosy po zabiegach wypadały, ale jak wypadły to odrosły może miałam robione za małą mocą
Przyczyn może być kilka: albo była źle dobrane parametry albo trafiałaś na złą fazę wzrostu włosa albo masz problemy hormonalne. Ja jestem jakoś 8-9 tygodni po drugim zabiegu LSD i na bikini i pod pachami jest fajny efekt, natomiast na nogach niestety prawie wszystko odrosło- fakt, że są to cieńsze włosy, ale nadal muszę je golić codziennie lub co 2. dzień, łysych placów na łydkach nie widzę Ostatnio czytałam na jakimś zagranicznym forum, że w anagenie na nogach jest zaledwie 20% włosów, a sam telogen trwa ok. pół roku i że 10 tygodni to zdecydowanie za krótki odstęp przy depilacji nóg. Jedna kobieta też wypowiadała się, że była 2 razy na laserze przy przerwie bodajże 4-5 m-cy i mało co włosów jej zostało, także ja już nie wiem jak to jest z tymi odstępami, ale myślę, że to kwestia indywidualna, bo jednak każdemu w innym tempie odrastają włosy.

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-06-29 o 16:30
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując