Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-05, 11:02   #1414
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bez regularnych peelingów nie ma ładnej opalenizny przynajmniej w moim przypadku. Ale ja też nie lubię się peelingować, więc używam codziennie pod prysznicem rękawiczek nylonowych z rossmanna, mam zawsze 2 sztuki na obydwie ręce. Moim zdaniem lepiej i wygodniej codziennie, lecz delikatnie złuszczać, niż raz na tydzień trzeć mocno. Szczerze polecam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...azu-ciala.html

Skład bardzo ciekawie się prezentuje


Kolagen obecnie używam od półtora tygodnia (ten od BingoSpa) i jestem coraz bardziej zaskoczona i zauroczona, moja skóra wygląda coraz lepiej i młodziej.

OCM szczerze nienawidzę

Ja karmiłam 1,5 roku (syn miał skazę białkową). Moja cera szalała, niestety Nawet będąc nastolatką nie miałam takiego pogromu ze skórą, jak po porodzie.



Czysty żel Ha może przesuszyć skórę, od siebie polecam serum Alterry "bogate z orchideą", zawiera Ha i nie jest drogi. Obecnie moje ulubione serum. Do dostania tylko w rossmannie.
od kilku miesięcy nie wyskoczyło mi nic nowego. Nic. absolutnie nie twierdzę, że to zasługa tego kremu, ale pewne jest to, ze mnie nie zapycha/ nie robi szkód przy jednoczesnym nawilżaniu.
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora