Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-05, 20:33   #1429
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Teraz doczytałam, że są jakby 2 linie tego Labell, a w sumie to 3, bo jeszcze dziecięca. I Ty chyba masz na myśli szampon, ale w tej normalnej linii Labell, skoro taki tani, a jest też drugi Labell Bio i ponoć kosztuje 8 zł, nie ma w nim Sls'ów parabenów itp. Kurczę, nie będę się roztkliwiać, po prostu wezmę wszystko.

No mnie Aleppo zawiodło, może nie dramatycznie, ale nie podzielam zachwytów, jak już niedawno pisałam, jest mnóstwo 150 razy lepszych, łagodniejszych mydeł wg mnie, a mojego syna uczuliło, więc nie taki z niego hit, jakby się mogło wydawać, ale trzymam kciuki, żeby Tobie podpasował
Ja będę miała jakieś z olejem z czarnuszki. Mam jeszcze próbkę peelingu z czarnuszki siewnej z ZSK przypomniałam sobie teraz, dostałam przy zamówieniu. Ma fajną teksturę, lubię takie drobne, ale delikatne peelingi.
Miałam szampon aloesowy, regenerujący. Skład zaskakująco krótki, pięknie pachniał, dla mnie jabłkiem nie aloesem, ale cóż . Najważniejsze działanie. A do twarzy coś mają?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora