Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pigmentacja włosa :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-23, 21:40   #17
drapmmniekicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
problem z ciągłym wypłukiwaniem się włosów farbowanych

Hej, sprawa wygląda tak, że naturalnie mam włosy ciemny blond i jakiś czas temu farbowałam je różnymi brązami od Garniera, niestety kazda z tych farb się wypłukała całkowicie zostały widoczne tylko rude refleksy w niektorych miejscach ( miedziany refleks czy cos ) potem zdecydowalam sie na 'lepsza' farbe ktora mi polecalo duzo osob byla to farba od loreal prodigy brąz ktory wyszedl bardzo cieemny prawie jak czarny ale z czasem kolor sie wyplukiwal. Dodam tez ze od razu po farbowaniu zrobily mi sie plamy, w niektorych miejscach kolor nie zlapal. Teraz po paru tyg kolor calkowicie sie wyplukal ale nie wrocilam do swoich naturalnych bo to niemozliwe, tylko mam taki jasny bardzo braz ( wyplukany, nie intensywny ) pare dni temu zauwazylam odrosty ktore wygladaja jak siwe doslownie! nie wiem czemu moje wlosy tak sie wyplukuja.. slyszalam juz wiele wersji, ze moglam od razu dac lepsza farbe a nie z takimi gorszymi sie bawic, bo przez nie wlasnie plamy sie potem zrobily albo tez przez moja niby strukture wlosow, oprocz tego sa bardzo suche i zniszczone ( takei byly jeszcze przed peirwszym farbowaniem) nie mam pojecia co zrobic dalej.. fryzjer to troche drogi eksperyment , a nie mam pewnosci ze ich trwalsza farba chyci moje wlosy.. pozostaje pytanie co zrobic z odrostami , bo powinno sie nakladac jedna ta sama farbe ale tamta moja sie zmyla i nie wyobrazam sb nalozenia jej na moje wlosy ( odrosty by byly mega ciemne a reszta wlosow nie ) moze powinnam je zafarbowac inna farba ale tez jaki odcien zeby nie bylo az takiej znaczacej roznicy.. albo isc do fryzjera zrobic lepsza farba braz.. Ten obecny kolor az tak mi nie przeszkadza ,nie przeszkadzalby wgl gdyby nie te plamy w niektorych miejscach ( az tak sie nie rzucaja w oczy teraz ale i tak je widac mimo wszystko ) Wiadomo wolalabym ladny braz ale moze z moimi wlosami jest cos nie tak i nie ma sensu wydawac kase do fryzjera skoro jest opcja zeby i tamta sie zmyla bo slyszalam tez o takich przypadkach. Ktos jeszcze wspominal o pallecie.. ale nie chce az tak sobie niszczyc wlosow.. No to sie rozpisalam. Prosze pomozcie.
drapmmniekicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując