Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-25, 15:23   #5003
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jakie urocze kwadraciki kolor oczywiście równie piękny
dziękuję

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Obiecanki nie cacanki...
Planowane od dawna mani dla Śnieguska!
W ogóle ciekawa historia, bo daaawno temu wspominałyśmy ze Śniegową o łowickich wycinankach na paznokciach. Więc kiedy nadeszło jej święto od razu miałam pomysł, no bo kojarzy mi się z kwiatami.. a te byłyby takie inne... ale wtedy wena nie nadeszła i za mani się nie wzięłam. Raz nie wiedziałam co malować, a Śniegowa: a może łowickie jak kiedyś mówiłyśmy, na co ja sobie myślę, haha dobre temat gdzieś tam ciągle krążył no i w końcu teraz, przy okazji projektu się zmobilizowałam i są
Najlepszego!
Ps. znowu czasu na zdjęcia brakło kolory jak na złość nie chciały wychodzić, przekłamane są...
prześliczne
mi najbardziej spodobała się łąka i hibiskus

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję nowe dzieci, wszystkie dostane 3 kremy od lewej, to wybór mężczyzny, SP i Cartice sama wybierałam
cudne dzieciaki, a SP urywa

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Yes, yes, yes! Mam go.
Wiedziałam, że nie przeszłabym obok niego obojętnie Świetnie się maluje tymi lakierami. Tylko mam wrażenie, że szyjka jest za wąska do tak szerokiego pędzelka
haha
też lubię te lakiery, ale nie zwróciłam uwagi na szyjkę :P

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
chyba muszę go kupić
no raczej

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrzucam mani z gościem specjalnym, musiałam nieumiejętne układanie SH i się robi bubę przy skórkach
koteł świetnie, ale to już wiesz

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
lubię Cię w czerwieni
ja siebie też dziękuję

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
też uwielbiam te odcienie
ja również

neta mi odcięli na kilka godz
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora