Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-03, 18:27   #1212
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Bry

Nie mam paznokci
Rozdwoiły się wskazówki i poleciały do spiłowania

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oby. Bo to ten typ co ma słomiany zapał
O to to to moja to samo, Młody jej ostatnio matmę tłumaczył, co z tego, że umie jak wystarczy zamienić miejscami dane a ona leży i kwiczy


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja jestem na etapie "nie mogę na nie patrzeć" wydają mi się małe krótkie i koślawe dlatego ostatecznie odłożyłam pilniczek aby całkiem nie przedobrzyć
Pjona - nie mam czego malować, chyba tego rozpuszczalnika z Colorowo poużywam sobie

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jestem
Kopnijcie mnie w tyłek, żebym mani zrobiła. Mam całe poorane dłonie, chyba będę musiała wysłać zdjęcia do Miał, żeby mi ocenzurowała jakimś kotem czy coś
Miałcia jest Miszcz w tych sprawach

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i słusznie czasem lepiej przeczekać i dopiero potem próbować ulepszać oby szybko doszły do siebie
ja tak miałam kilka dni temu, wypiłowałam pięknie ładnie, pomalowałam. Patrzę, łopaty niezłe (jak mam mokre dłonie to masakra), czekam aż się zwiną, czekam i nie bardzo się zwijały (miałam ziiimne dłonie, może to to). Porobiłam zdjęcia, nawkurzałam się, bo nie wyglądały dobrze. Już myślałam, że spartoliłam kształt zupełnie piłowaniem, a one wieczorem się pięknie zwinęły

mam mani zaległe, no i tu też ze zdjęć nie jestem zadowolona, było ciemno, ale tylko wtedy miałam szansę pstryknąć. Na żywo cudny lakier
Z tym zwijaniem to jakaś masakra, zwijają mi się te wąskie, ładne a łopaty ni hu hu
Piękności

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

no to nie tak źle
nie straszę, jak prowadzący są w porządku to mu dobrze pójdzie, nie martw się na zapas a co ta Młoda wywija?


taka siłownia fajna sprawa
dzisiaj siedziałam w tych tabelkach wszystkich, a jak zobaczyłam pełne tabele to.. ale nie tak najgorzej, nawet pochwałę dziś dostałam


np. 'Potop' i 'Lalka' na całe szczęście 'Nad Niemnem' miałam tylko fragmenty, gdybym miała czytać całość to chyba bym nie dała rady
Oby
Młoda nie ma głowy do przedmiotów ścisłych pozostałe ok ale matma to biedaaaaaaa
Biere się za siebie bo latka lecą
Zdolniacha
Potop czytałam - lubię Sienkiewicza, za Lalką nie przepadam ale czytałam, Nad Niemnem zaczęłam ale nie skończyłam



Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jesteście kochane. Ale ta bazowa zieleń była okropna Muszę się jej pozbyć. Chyba pójdzie na buteleczkę


Pjontasia To samo miałam pisać. Też ją bardzo lubię.W niecałe dwie minuty zjadłam całą tabliczkę czekolady
Ta zielonka jako baza nie jest zła
Ja bym nie miała szans - Stonka z Małżem nie dadzą


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Lalka to była moja ulubiona lektura A Potop mi dziadek streścił Za to Kordian,Dziady,Wesele, to była trauma
Ooo ja Wesele i Dziady lubię za to Ferdydurke to masakra jakaś, normalnie zwidy naćpańca

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wróciłam i jestem z siebie dumna, capnęłam tylko cztery : czarną skórę, satynę #2, czerwień 1 coat (poprzednia już dobiła dna) i taki jakiś dziwny kolor jakby granat z trend extreme nails #6
Brawo rasowa pazurkomaniaczka

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;48388726]Nie wiem jak przeżyje te wszystkie poniedziałki

Zazdroszczę mu że ma 2 dni wolnego

Też się przestraszyłam[/QUOTE]
Biedna
I w piątki kończy o 13 a jedzie na 10 więc nie jest źle
Prawda

Zrywam sobie przyrosty
Musiałam pousuwać emoty :/
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora