Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-10, 11:54   #3990
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Owszem, twarz musi być nawilżona, ale minerały wymagają też primera (u mnie sprawdza się puder bambusowy i perłowy), wtedy nie włażą w pory, dają efekt nieskazitelnej cery i dłużej się trzymają.
ja nigdy nie używałam primera No, może na początku mojej przygody z minerałami. Potem każda próba nałożenia podkładu na primer kończyła się fiaskiem. Może istnieje taki, który by mi pasował, ale skoro minerały i tak mi służą, to nie mam ciśnienia, żeby taki znaleźć.
Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
silke jeżeli chodzi o test na nietolerancje-można go wykonać w domu,do kupienia na all (moja mama miała robiony w laboratorium dokładnie ten sam za 500 zł) a przez neta ja kupiłam za 335 z przesyłką. Wykonujesz do sama w domu,wyniki masz po 40 minutach
To już wiem, co chcę dostać na urodziny
Dobrze wiedzieć, że istnieje coś takiego bardzo podoba mi się idea zrobienia testu w domu, bez biegania po lekarzach i laboratoriach (no i w niższej cenie). Napaliłam się. Dzięki za info
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora