Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-28, 11:34   #465
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Witam Wrzucam swoje listopadowe denko - do niedzieli już nic nie zużyje chyba ze coś mi spadnie na podłogę Jestem całkiem zadowolona ze swoich zużyć.
Czekam na Wasze fotki i niech denka będą obfite
Ładnie poszło w tym miesiącu

Jestem bardzo ciekawa tych próbek Lancome i Shiseido. Jaki masz rodzaj cery?



Cytat:
Napisane przez caramel macchiato Pokaż wiadomość
Pozwólcie, że dołączę do akcji, drogie wizażanki.

W tym miesiącu skupiłam się na zużywaniu zalegających kosmetyków w mojej łazience. Zauważyłam, że kupuję zbyt wiele produktów, które chowam "na później". W efekcie czego, o nich zapominam, a w szufladach gromadzi się całkiem pokaźna liczba żeli pod prysznic, kremów do rąk itp.
Kolejną zmorą, z którą walczę jest brak systematyczności. Mam mnóstwo rzeczy, których użyłam 2-3 razy i z czystego lenistwa oraz braku mobilizacji, zaprzestałam ich używania, np. wcierki do włosów, olejek do zabezpieczania końcówek, maseczki do twarzy.
Zazwyczaj nie zużywam tak dużej ilości kosmetyków w ciągu jednego miesiąca, ale listopad był dla mnie czasem pełnej mobilizacji, więc wydajność "nakładania, smarowania, wcierania, wklepywania i spryskiwania" w tym jesiennym czasie gwałtownie wzrosła.


Cel na grudzień : zużywam kosmetyki do włosów oraz do pielęgnacji twarzy.
Witamy cieplutko nową denkującą

Byłoby miło gdybyś zechciała robić zdjęcia wszystkim zużytym kosmetykom i wrzucała na forum
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora