Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-26, 09:38   #3167
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Martusia tak prawdę mówiąc gdybyś zebrała te wszystkie swoje mini zamówienia to ładna sumka by Ci się uzbierała i mogłabyś sobie coś jednego, porządnego kupić Ja np. nie lubię tonąć w próbkach, nigdy ich nie zużywam, zapominam o nich No chyba, że u Ciebie jest inaczej i z jednej próbki zbierasz jakieś kremy itp Ale z doświadczenia wiem, ze te próbki i tak się walają wszędzie zawsze i pojemność jest zbyt mała, żeby tak naprawdę przetestować i wyrobić sobie opinię o danym produkcie
Masz absolutną rację co do tej sumki
Ja lubię próbki, są świetne na wyjazdy. Poza tym lubię zmieniać pielęgnację, testować różne rzeczy. Np. tego serum Guerlain w życiu bym nie kupiła, cena jest powalająca ale miniaturka wystarczy mi na kilka/kilkanaście dni. Dzięki próbkom znalazłam swoje prawie-ideały pielęgnacyjne, a kiedyś utopiłam niezła kasę na nietrafione produkty
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora