Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-13, 19:00   #3825
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Tak odnośnie tych toników gotowych ze zbyt dużym stężeniem. A nie można by ich po prostu zmieszać z (nie wiem czym ;-)) pół na pół i otrzymać o połowę niższe stężenie?
Teoretycznie można, ale to zawsze niepewna sprawa, gmeranie przy gotowcu. Najlepszy byłby dla mnie gotowy tonik 2% bez alko, ale takiego nie znalazłam. Taki odważyłabym się stosować także latem.

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Vichy jak dla mnie jest dla idealnych cer, przy najmniejszym nawet łuszczeniu po salicylu podkreślał i wysuszał każdą jedną skórkę, w ciągu dnia zjeżdża? z twarzy - w niektórych miejscach go nie widać, w innych zbija się w białe placki Stosuję teraz, bo nie mam nic innego, ale z chęcią szybko porzucę na rzecz innego filtra.
Mam tak teraz z Lirene. Raz mam białego wąsa, innym razem placek na policzku, a jak się łuszczę, to już w ogóle katastrofa do tego stopnia, że raz na kilka dni po prostu rezygnuję z filtra, bo nie mam do niego siły. Każda skórka, każda granica pomiędzy starym a nowym naskórkiem jest podkreślona.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując