Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-26, 06:16   #6
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: badania a leki?

Cytat:
Napisane przez MeiMisaki Pokaż wiadomość
Masz za gęstą krew (tendencje do krzepliwości). Nie jestem lekarzem, ale z tego, co kojarzę, może to być niebezpiecznie i należałoby szybko odstawić tabletki anty w takiej sytuacji. Masz jakieś czynniki ryzyka zakrzepicy? Przypadki w rodzinie? Powyżej 40 lat? Palisz? Masz otyłość albo źle się odżywiasz? Tak czy inaczej powinnaś jak najszybciej iść do lekarza z tymi wynikami, ryzyko zakrzepicy to nie zabawa.
W rodzinie nic nie kojarzę,żeby takiego było. Palę niestety, czasami zwykłe, czasami mi się udaje i tylko epapierosa. Otyłość też niestety, walczę cały czas z tym. mam 26 lat.
Zastanawiam się czy trzeba będzie odstawić oba leki (antykoncepcja i primolut) czy udaloby się chociaż jeden zostawić :/ Wizytę u ginekologa mam 12.03, ale dziś idę do rodzinnego, bo gin prosił, aby taką konsultację też zaliczyć. Zobaczymy co powie. Na razie nie odłożyłam anty, dopiero zaczęłam parę dni temu nowy blister i nie chciałam mieszać w organizmie. Zobaczę co powie rodzinna, a po weekendzie zadzwonię też do mojego gin (ma teraz urlop,więc pewnie jest niedostępny).
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu

Edytowane przez basikagniezno
Czas edycji: 2015-02-27 o 06:52
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując