Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-31, 06:49   #2880
Post_Blue
Rozeznanie
 
Avatar Post_Blue
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jestem też ciekawa, czy jest możliwość zwrotu otwartego filtra, tak jak w Niemczech mogłam to zrobić z Avene.
Może Post Blue coś dorzuci do tematu, w końcu jest z branży :.
W Polsce nie można zwracać do aptek żadych produktów ze względu na to, że nie wiadomo, w jakich warunkach pacjent je przechowywał. Wyjątek stanowi błędne wydanie leku przez farmaceutę. A o zwrocie otwartego filtru można pomarzyć... Wkurzające, bo w innych krajach zwracać można też w perfumeriach..

Pracowałam w aptece sieciowej, która w swojej ofercie miała Vichy, LRP, Iwostin, Pharmaceris, a wcześniej Biodermę i Avene. Wszystko za szybą, ponieważ pacjenci kradli na potęgę [np w ciągu tygodnia od dostawy zniknęło 5opakowań Iwostinu]. Testery, o ile były, stały za szybą albo w pokoju pani kierownik, albo... były sprzedawane jako opakowania pełnowartościowe. Próbki można było dołączać do zakupów, broń Boże rozdawać za darmo. Podobnie katalogi z próbkami. Dołączane do nich miniaturki trafiały do znajomych albo pacjentów VIP. A "szaraczkom" trzeba było mówić, że nie ma. Także żenada... A co do rozmaitości próbek... LRP przez pół roku wysyłał nam jedynie Effeclar Duo.

Z kolei w aptece mojego Męża próbki są wyłożone w plastikowych kulach na samoobsłudze, każdy bierze ile chce. Można? Można.
Post_Blue jest offline Zgłoś do moderatora