Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-30, 20:55   #3977
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja dzisiaj wpadam, jak po ogień
zostawiam was ze stemplowym mani, o którym tyle było, a ja się nie mogłam zebrać, żeby wybrać zdjęcia
kciuk, wskazówka, maluch: Rimmel - Breakfast in Bed
faker i serdak: Rimmel - White Hot Love
wzorki: MoYou Pro XL Plate 06 i Salon Perfect - Nautical Nights (ideał do odbijania wzorków <3)
ale fajne ale wyostrzyłabym pazurki

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość


Też dziś jakieś mani poczyniłam, paznokcie ogólnie jakoś takie strasznie długie się wydają w porównaniu z motylkowym mani z poprzedniego tygodnia Czyżby balsami do paznokci 2x5 je pobudził bo w sumie tym je tylko dokarmiałam Dzielnie ćwiczę cieniowanie, skórki starałam się doczyścić jak najlepiej umiałam ale miejscami jakieś drobne mankamenty wolałam już zostawić żeby nie naruszyć mani Oczywiście na cieniowaniu holo top, którego przez brak słońcanie widać i moje dziurawe stemple (nowy stempel w dordzę i porównanm czy ja coś robię źle czy mam zły "sprzęt")
ale super mani, extra

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry


No to ja mam dziś też maniutek
W roli głównej Rimmelki, MDU, płytka z Moyou i naklejki stempelkowe robione na Cs
Z góry przepraszam za prawą dłoń, skórki dookoła pazurków mam masakrycznie wysuszone, efekt sprzątania łazienki- użycia odkamieniaczy
No to Tadam
Bry

wszystko super, prócz kolorowych kwiatków, jak dla mnie...


Nosiłam jakiś czas temu nudziaka. Zbąblił mi wtedy koncertowo top :/ Na blogu też jest.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08962_untitled.jpg (48,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08956_untitled.jpg (35,7 KB, 40 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora