Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-31, 11:55   #3988
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51592307]Ekhm,ekhm...Wrzucam na pożarcie
Wiem że może jest zbyt pstrokato i że Insta mi rozmazał wzorek i że jest nierówno,ale jaram się!Jaram się bo to moje pierwsze stemple
[/QUOTE]
Super wyszło, jak na pierwsze odbitki na paznokciach! Choć ja bym wolała na jasniejszej bazie

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość



Nosiłam jakiś czas temu nudziaka. Zbąblił mi wtedy koncertowo top :/ Na blogu też jest.
Cudny ten fiolet, uwielbiam takie zgaszone odcienie

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość



No to Tadam


Urocze

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Też dziś jakieś mani poczyniłam
Podoba mi się ten gradient Pazurki bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja dzisiaj wpadam, jak po ogień
zostawiam was ze stemplowym mani, o którym tyle było, a ja się nie mogłam zebrać, żeby wybrać zdjęcia

Cudne, fajne to połączenie

Ja byłam wczoraj troszkę na zakupach, coś tam mi wpadło do koszyka.


Brzoskwinka jest cudna, jeśli chodzi o kolor, nie mogę się napatrzeć, tak mi się podoba ale... malowanie to koszmar, jest koszmarnie gęsta, źle mi się operuje tak gęstym lakierem tym szerokim pędzelkiem. Chyba był mocno macany ten lakier... Niestety nie posiadam rozcieńczalnika do lakierów, muszę to nadrobić przy następnej okazji.
Czarne holo podpatrzone wcześniej u Yenotka - kupiłam razem z brzokwinką w Hebe w koszu z przecenami lakierowymi.

Blady róż od Miss Sporty to porażka. Bardzo bym chciała taki bladziutki odcień, ale kryjący tego nie wiem, do czego zużyję... chyba na prezent
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora