Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-17, 08:53   #75
tubisiowy_klem
Zadomowienie
 
Avatar tubisiowy_klem
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 339
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII



Trochę Was nadrobiłam i zaraz spadam się uczyć po 13 idę do lekarza rodzinnego, który mam nadzieję da mi skierowanie do specjalisty, a za X czasu do specjalisty, który mam nadzieję da mi skierowanie na badania cudowna służba zdrowia


Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Ja pije wino
Też miałam wieeeelką ochotę, ale ograniczyłam się do desperadosa tego 580 ml
Jakie wino piłaś?
Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Ja wyjelam sobie piwko (to do pizzy) ale ze zadzwonil TZ to jakos po pol godzinie doszlam do wniosku ze za pozno na pizze i ide spac, wiec i piwo trafilo do lodowki;p
Jakbym miała już piwo w łapach to bym na 100% wypiła. Gratuluję silnej woli
Cytat:
Napisane przez ruciaaa Pokaż wiadomość
Nie pamiętam kiedy ostatnio jadałam pizzę..
Dziś spotkałam się z kolegą, który jest trenerem personalnym i powiedział mi, że przy dobrej diecie i ćwiczeniach w przeciągu 3-4 miesięcy powinnam osiągnąć wymarzoną figurę W przyszłym tygodniu mam znów się z nim spotkać, aby dokładnie mi powiedział, co i jak
Ooo super, też bym chciała takiego kolegę
Cytat:
Napisane przez Kalioope Pokaż wiadomość
A mi jedyne co zlecialo to cycki tak się cieszylam, ze cokolwiek mam a teraz jest prawie decha no i uda mi się tak nie ocieraja... mam bardzo dziwne myśli. . I nie wiem czy nie zamienia się w czyny.. nie mam sily zyc...
No co Ty opowiadasz. Kalioope SIEBIE MASZ TYLKO JEDNĄ! Więc ogarnij się...
tubisiowy_klem jest offline Zgłoś do moderatora