Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-17, 19:39   #2871
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

no chyba że MAC postanowił pokombinować i nie wyjdzie im to samo ale PPP między innymi to też cremesheen + pearl mimo iż na nalepce jest tylko cremesheen, z tego wykończenia miałam jeszcze Saigon summer, ale poleciał na B2M bo kompletnie nie moja bajka no i sunny seoul którą wielbią od początku pojawienia się
Miejmy nadzieję, że jednak wiedzą, co robią
Widzisz, ja nawet nie wiedziałam, że PPP to cremesheen + pearl, bo faktycznie na nalepce jest tylko cremesheen, ale jak dla mnie ona jest bardzo komfortowa w noszeniu, dlatego jeśli te nowe też takie będą to będzie super
Ten Sunny Seoul za mną chodzi, podobnie jak Flamingo, ale nie mam na razie jak sprawdzić na ustach, a nie chcę kupić w ciemno czegoś, czego potem nie będę używać i będę musiała się pozbyć...

Vine - sprawdziłam dzisiaj tą Gemmę z Rouge G, jeśli Hot Gossip to to samo, to ja ją chcę!!!
Tylko nie nałożyłam na usta, bo już miałam Lovelorn, to nie chciałam jej zmywać, ale na swatchu na dłoni ta Gemma wydawała się ok w sensie poziomu ciemności (ja nie mogę za jasnych nosić, bo zaraz efekt trupich ust u mnie jest).
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-07-17 o 19:46
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora