Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WF w szkole - czy coś sie zmieniło?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-18, 22:33   #74
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: WF w szkole - czy coś sie zmieniło?

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
o, zapomniałam o istnieniu woku XD no mówię, to powinno być wszystko inaczej zorganizowane, bo większość szkół stosuje artystyczną wersję "macie piłkę i gracie", a ciekawych czy potrzebnych treści 0, chyba, że chodzi o tłuczenie w kółko tych samych czterech epok, to wtedy proszę bardzo, na każdym przedmiocie. dlatego imho albo przestańsmy zawracać dupę niepotrzebnie i zostawmy już to co być musi tylko albo zróbmy te zajęcia sensownie.
ja nienawidzę lajcików, wolę nie mieć bzdur w planie i iść wcześniej do domu niz marnować czas na jakichś niepotrzebnych pierdołach.
Jak dla mnie i tak i nie - właśnie na tych 'lajcikach' mieliśmy najfajniejsze dyskusje, na każdym innym przedmiocie nie było czasu. Między innymi dlatego tak dobrze wspominam gimnazjum i uważam, że dużo tam się nauczyłam. Tam mi takie przedmioty nie przeszkadzały, bo wcześniej ich nie było.

Aleeee... PP, WOK, WOS, informatyka w liceum to była porażka. Stracone godziny życia na powtórzenie materiału z gimnazjum, te zajęcia w lo nie nauczyły mnie NIC (WOK - wszystko, co kiedyś było powiedziane na polskim/historii/WOSie + więcej o Picasso). Tam zapchajdziury doprowadzały mnie do szału. Jeszcze wychowawcza, wf, wszystkie nie-maturalne przedmioty w klasie maturalnej.

Do tego religia, w pierwszej klasie musiałam chodzić.

I ten nieszczęsny wf w środku lekcji, no nie było się jak urwać.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując