Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-01, 11:21   #1025
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie podkład w pudrze został tylko porcelanowy ale czytałam że jest dobry jako rozswietlacz i puder rozswietlajacy

Gratis cue 100 , róża 100 , krem do twarzy

Ta nowa so elixir jest fajna ale muszę wykończyć resztki perfum które mam i narazie nie kupuje

Chce kupić jeszcze serum do włosów i jakiś krem do twarzy, ale marne składy i nie chcę brać w ciemno
no to oby Ci sie sprawdzilo i zebys sobie pouzywala.
Uff bo ich pudrow nie cierpie a teraz mam stado innych marek i te musze zuzyc wiec aktualnych nowosci kolorowkowych z roska nawet nie tykam.

Cue ani rozy rowniez nie lubie, wiec uff.

dobrze ze jest aledrogo to takie rozdziobane wody popłuczynkowe L'Mdb, naturelki spuscilam hurtem Coraz mniej rzeczy tam widze dla siebie.

Szkoda bo Ostatnio co zakup to wtopy.

Składy straszne, widziałam w stacjo mleczko z nowej SE niech sami sie tym dziadostwem smaruja i purchawieja
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora