Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-18, 14:16   #4525
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Kierujesz sie stanem wlosow czy tak co do zasady co trzy miesiace? Ja ostatnio zorientowalam sie, ze swoje koncowki podcinalam chyba z pol roku wstecz. I czasami zastanawiam sie czy wlasnie nie lepiej jest poswiecac ten centymer co trzy miesiace niz je tak zostawiac i i czekac az beda calkowicie zniszczone i dopiero wtedy, no bo walczy sie o dlugosc. Zauwazylam, ze jak rzadziej podcinalam wlosy to i tak ostatecznie musialam podciac duzo wiecej za jednym zamachem.


Odkad mi sie poprawil stan wlosow to zauwazylam, ze juz malo kosmetykow mi szkodzi i raczej wiekszosc daje zadowalajace efety, szczegolnie gdy mam dobra baze - odpowiedni szampon
Przeczytałam dzisiejszy post Abisans i podpisuję się pod nim obiema łapkami Bo mam tak samo. Podcinam co jakieś 3 lub 4 miesiące, kiedy moja grzywka jest już tak ciężka i długa, że utrudnia mi życie Odkąd mam naturalki, końcówki mam super, muszę się mocno naszukać, żeby znaleźć jakieś zniszczenia. Tak więc zwyczajowo idę do fryzjera, jak fryzura zaczyna tracić kształt. Miałam fazę na krótsze włosy, więc ostatnio ścinałam regularnie po 4, 5 centymetrów, ale już mam dość i teraz idę skrócić najwyżej o 2.

Jestem świeżo po myciu i napawam się cały czas Sesą Jest coraz lepiej. Jestem też mega zadowolona z szamponu Palmolive, będę do niego wracać, bo super myje, radzi sobie z olejami i nie wysusza. Nałożyłam odżywkę Nectar of Nature i wkurzam się, że nie ma jej w katalogu KWC. Używam jej od dwóch lat chyba i bardzo sobie chwalę. Jest tania jak barszcz i daje u mnie świetne efekty. Skład raczej nieadekwatny do jej nazwy, ale co tam

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;53143544]Hej Rzadko się odzywam ale na bieżąco Was podczytuję
W temacie włosowym to dalej denkuję Kallosy i olej kokosowy. No i wytrwale zapuszczam naturalki - już prawie 9 miesięcy [/QUOTE]

Oby tak dalej Ten warkocz wygląda mega

Gumisiek007, Twoja wzmianka o kocie przypomniała mi moją św. pamięci kotkę perską, która nocami wąchała szklanki i mlaskała
Uwielbiała wszystko, co słodkie, trzeba było uważać, co się zostawia na stole. Moja obecna kotka tajska nie lubi słodkiego, kocha słone Wariuje na zapach kurczaka albo pierogów z kapustą A kozieradkę uwielbia TŻ. Mógłby jeść codziennie, a powinien raczej wcierać
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora