Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-04, 17:49   #832
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Żebyśmy się dobrze zrozumiały ( co by nie gorszyć pozostałych kwestiami technicznymi wybielę tekst ) : mam to sobie tak mielić w buzi przez 20 min?


Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Niestety, jak pisalam wyzej, dawalam rade gora 10min. Jak sie ten olej wymiesza ze slina i powietrzem i powstaje wbiala emulsja, a ja jeszcze sobie wyobrazilam, ze w niej sa te wszystkie bakterie z dziasla, ktore ja wyssalam, to mnie zaczelo mdlic.
No jest ciężko, poza tym po 10 minutach już zaczyna autentycznie boleć żuchwa i język, chociaż do zniesienia, ja na początku wytrzymywałam max 10 minut, bo mnie wszystko bolało, dopiero po paru dniach się wyćwiczyłam, ale i tak 15 minut tylko, bo mi się nie chciało dłużej.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
. Ostatnio musiałam wymienić moją starą i jak stanęłam w Media Markt przed półką ze szczoteczkami elektrycznymi, to zbaraniałam, jak zobaczyłam modele z bluetooth, które łączą się ze smartfonem
Czego to jeszcze nie wymyślą

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
...rano na czczo jestem w stanie jedynie nastawić czajnik i zrobić sobie kawę...

no właśnie ja sama nie wiem, czego bym oczekiwała... gotuję codziennie, dla czterech, w porywach pięciu osób; lubię gotować (choć ostatnio się już trochę zniechęciłam, z powodu rosnących wymagań rodziny i coraz mniejszej (mojej) energii życiowej )
więc może chciałabym po prostu odmiany i jakiejś choć minimalnej zmiany w kierunku eko - mam trzy garnki zwykłe i dwa teflonowe (już bym chciała z tego teflonu zrezygnować); teflonową i ceramiczną patelnię (ta ceramika też do kitu); nie używam mikrofali, dużo piekę w el. piekarniku....
ostatecznie na razie chyba się wstrzymam, póki mi się coś nie wykrystalizuje
O i to jest ten ból, kawa musi być i u mnie, pierwsza rzecz, jak wstaję, to zamiast siusiu, pędzę do kuchni, żeby wpierw nastawić czajnik

Co do bajerów w kuchni, to najgorsze i tak jest mycie, obieranie, krojenie, mieszanie, ubijanie, etc, potem mycie garów, bo sam proces gotowania jest właściwie najprostszy i najmniej zajmujący i żaden tutaj nie wiadomo jaki sprzęt nic nie zmieni, może poza zmywarką
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-11-04 o 17:50
Korah jest offline Zgłoś do moderatora