Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka, część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-08, 23:23   #3861
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez elixya Pokaż wiadomość
Pisalam juz, ze pytalam sie o ta reklame moderatora, zanim napisalam cokolwiek na ten temat na forum lecz zostalam zignorowana. Gdybym wtedy dostala wyjasnienie, to nie podnosilabym tej sprawy na forum. Informacje na temat nowych reklam znalazlam po napisaniu, ze Corii sie na ten temat nie wypowiedziala.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------



Gdyby moderator zareagowal wtedy, nie byloby tego nieporozumienia, bo wiedzialabym o co chodzi. Moglby zwyczajnie poinformowac. Najlepsze wyjasnienie znalazlam sobie sama. Wasze wyjasnienia w tym watku byly zdawkowe I ogolne. Zdziwilo mnie, ze Corii sie w ogole sie na ten temat nie wypowiada, zamiast napisac, ze to nie ona reklamuje. Nie jestem jedyna osoba wprowadzona w blad tego typu reklama. Te nowe reklamy zmieniaja sens postow, bo ludzie mysla, ze to osoby piszace posty cos reklamuja. Na wspomnianym watku o nowych reklamach ludzie wypowiadaja sie o wiele dosadniej, co o tym mysla.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------



Ja tylko odpowiadam na niekonczace sie posty moderatora. Upomnienie dostalam PO znalezieniu wyjasnienia na forum, ale zanim zdazylam to wyjasnic piszac o tym watku na forum Technicznym. Tez juz bym wolala skonczyc ten temat.

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------


Nie zapytalam sie czy ta reklama jest niedozwolona?

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:40 ----------



Sorry, bylam do tylu z regulaminem Wizazu. Na innych forach nie dostaje sie upomnien za poprawienie czyjejs skladni. Wspomnialam tylko o tym, bo wydawalo mi sie, ze to slowo zostalo celowo wstawione na poczatku zdania, zeby lepiej bylo widac reklame, ktora jak mi sie wtedy wydawalo - nie byla reklama Wizazu.
O matko, dziewczyno, skończ już
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując