Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-15, 21:58   #633
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość


Ooo, zamykany pędzel to coś dla mnie! Zawsze w torebce noszę podkład i pędzel do poprawek.
Który polecacie? Złoty, czy czarny? Margitea, widzę na ladymakeup Twoje opinie, wolisz ten czarny, tak? Dlatego, że jest mniejszy czy jest również lepszy pod innymi względami?

zerknij na mojego bloga do notki o pędzlach do podkładu mineralnego, tam masz zdjęcia i opisy pędzli bikor obu.

ciężko powiedzieć który bardziej wolę! złoty jest świetny do podkładów z lucy i z clare blanc. jest zbitym ale dobrze pracującym kabuki. no i mogę go używać też do ziemi egipskiej czy nakładania różu.
ale czarny też jest spoko. jest mniejszy od złotego no i to już flat top. dobrze pracujące włosie. dobrze nakłada też clare blanc jak chcę większego krycia, ale do lucy się nie nada. chyba, że ktoś ma jakiś super sposób na lucy, ja flat topami nakładam jej za dużo. czarny też używam do podkładów z clair, próbek z pixie i annabelle i daje radę. na upartego bronzer można nim nałożyć czy róż, no ale to flat top. dobrze sobie radzi też z podkładami prasowano-kremowymi - bo został stworzony do podkładu prasowanego z bikor.

ciężki wybór, lubię oba, w podróż zabieram albo oba, albo który wpadnie w ręce pierwszy
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując