Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-17, 19:29   #645
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Pixie odpowiedziało na pytanie, skąd taki wzrost ceny pędzla. Podobno stara cena była promocyjna. Dobre sobie. Serio, ten pędzel powinien kosztować max. 50 zł, a nie trzy razy tyle.

Miałam 'przyjemność' recenzować ten pędzel i mało mi gały z orbit nie wyszły jak zobaczyłam aktualną cenę. Podobno to była cena promocyjna (nie wiem, o niczym takim nie wiedziałam) i informacja o podwyżce pędzla została ukazana klientom w sposób, uwaga cytuję : transparentny. Co więcej, Pixie jest zbulwersowane tym, że ktokolwiek może o tym głośno mówić, blogerka ma dostać i się cieszyć, że dostała, ot cała filozofia Otrzymałam odpowiedź, że klienci mieli wystarczająco czasu, żeby taki pędzel sobie kupić, mało tego, zdaniem producentów i tak nie jest to najdroższy pędzel. Pixie nie zależy na promowaniu się na blogach, ale widocznie trafiłam w bardzo czuły punkt i nazwano mnie hejterką i osobą szczególnie zawistną. Naprawdę współczuję głupoty i jestem pewna, że ci, którzy wahali się nad pędzlem w starej cenie, na pewno już go nie kupią po 100% podwyżce. Szkoda, bo sam pędzel jest świetny i zdążyłam kupić na minti jeszcze po starej cenie.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując