Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-28, 15:21   #2179
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję opinii o podkładzie Lancome Teint Miracle miała któraś z Was? używała? jak wrażenia? warto/nie warto? chcę go kupić w ciemno, ale się waham jakoś nie wiadomo dlaczego
miałam kilka próbek i nie byłam zadowolona. Robił mi przesusz na twarzy i zbyt dużą "tapetę". Nie pomagały bazy ani nic. Nie polecam. Ale ja mam suchą skórę nie wiem jak się zachowuje na innej.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Amyz dziękuję za link do sledzenia :cmok już nie mogę doczekać się paczki


Miałam próbkę tylko, fajnie się zapowiadał bo pięknie wyglądał ale tylko na dłoni. Na twarzy podkreślał mi suche skórki, ale wtedy miałam mega przesusz.
Może któraś jeszcze się wypowie.
ależ proszę mam nadzieję że szybko Ci dojdzie paczka
widzę że mamy podobne odczucia po tym podkładzie

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
moje zamówienie z D złożone tydzień przed świętami z prezentem dla mamy nadal nawet niewysłany.... szacun dla nich ;/
ale mają tempo
amyz jest offline Zgłoś do moderatora