Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-06, 18:24   #1560
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja z proszkiem akrylowym robie tak: nakładam bazę i utwardzam, nakładam ponownie bazę ale posypuje ja akrylem i utwardzam wtedy.a dalej już kolor i top na koniec of course
Oj, to dla mnie za duzo chyba, chociaż pewnie się szybciej odmacza?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Gęsty W porównaniu do 25 jest w nim troszkę pomarańczu, ale bardziej koral to np. Neonail Coral Red.

Pomalowałam paznokcie numerem 25 - piękna malinowa czerwień. Mogłam jednak nałożyć drugą warstwę grubiej albo trzy cienkie, bo widać odcięcie między końcówką paznokcia a resztą. Połączyłam z dwoma paznokciami w szarym kolorze - Wet Merengo Semilac (ładny odcień szarości bez niebieskich czy fioletowych tonów, naklejka myląca bo brązu też w nim nie ma, bardzo dobrze kryje, nie widać tego odcięcia).
Utwardzałam w diamencie po minucie, bo po pół minut na waciku z cleanerem zostawało trochę koloru (po wet merengo nie)
Kurczę, gęste mnie denerwują jak zrobisz tym 55 to wstaw fotki robione w świetle dziennym, ok? Może kupię blinga, skoro to to samo. Aaaa, dalej chcesz te siouxy? Bo ostatnio ktos wstawiał, ile ich jest w butelce...

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Baz nie utwardzam do końca a potem paluch wkładam do pojemniczka z akrylem. Pod lampę na minutę. Potem pędzelkiem strzepuje nadmiar. Jak coś jest nierówne to bloczkiem polerskim wyrównuje. Kupiłam z zamiarem utwardzania przedluzen hardem.

Czaję się też na kolorowe akryle i nakladanie ich na białą hybrydę. Widziałam gdzieś filmik jak dziewczyna robi piękne ombre właśnie kolorowymi akrylami na białej hybrydzie. Ja planuje kupić jakiś zielony lub miętowy akryl w małym słoiczku.
Ok. Łapię Jak przetestujesz SW to daj znać, jak wychodzi na akrylu. Bo ja zwariowałam na punkcie tego koloru powinien chyba do Ciebie dotrzeć w przyszłym tygodniu?

Tez myslałam o kolorowych akrylach, ale na razie daję sobie siana, bo tyle rzeczy mam do przetestowania...

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2016-02-06 o 18:26
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora