Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 14:43   #2488
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
W ciemno burak w tabletkach i olej z rekina.
Odradzam pestki moreli-te uzdrawiiające z Kaukazu w Polsce nie występuja, Ponoć legenda urosła wokoł pestek i żyje własnym życiem. Widziałam jak się to w Polsce pakuje na betonie wysypana szara masa ktora rownie mogla byc ziemią i pakowane w woreczki strunowe. Nie skusilam się. Ze wspomnianą tu terapią Gersona też bym ostrożnie podchodziła - facet został wyrzucony z USA za swe dokonania medyczne. Nie ma żadnego potwierdzonego przypadku wyleczenia poza...relacjami z zamazanymi zdjęciami w internecie. Onkolog mojej mamy mowił 10% to ja, 30% to wy /rodzina/ reszta to mózg. U nas się sprawdziło dlatego zadbaj o spokój i wsparcie. Po czasie żalowalam, że my wszyscy nie poszliśmy do psychologa, Mama prosiła żeby nikomu nie mowić. Tata mial przyjaciół, przy ktorych mógl pomilczeć, moja Sis swojego męża, a ja wlaśnie zmieniałam kraj i miejsce zamieszkania więc kiepsko było na dzień dobry wywalic nowym ludziom "u mojej mamy wykryto w ciagu pol roku dwa niezależne od siebie nowotwory w dwoch rożnych organach". Więc nie mowilam nic nikomu...Nie rob tak nigdy[COLOR="Silver"]

Z rzeczy przyziemnych zaopatrz sie w parowar, po chemii są zaburzenia z jedzeniem, sterydy tez nie pomagają, a z parowara jest po prostu delikatniejsze. Uprzedzam lojalnie mieso i rybe musisz doprawic w parowarze-jest okropna bez, pamietam do dzis, bo my jedlismy to samo co mama
To nie o mnie chodzi

Dzięki za obszerne rady
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora