Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-05, 09:00   #329
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Widzisz, na ulotce jest również napisane żeby nie robić żadnych zabiegów. A co robi moja derma? Co miesiąc robi mi mikrodermabrazję Na razie miałam dwie, ale zapowiadają sie kolejne. Jak ją spytałam dlaczego (bo przecież na ulotce jest inaczej), to się wkurzyła, że ja nie jestem lekarzem, że to ona ma doświadczenie i żebym jej pozwoliła leczyć a na pewno nie pożałuję i efekt będzie szybko widoczny (dała do zrozumienia, że jak nie będzie mogła robić tego co chce, to mnie nie będzie leczyła).
Ja maseczki sobie robię. Co prawda nie często. Tak raz na 2 tyg. jakąś delikatną, kojącą maseczkę.
ale masz robić tą mikrodermabrazję przez całą kurację????? Kurcze, naczytałam sie sporo w necie ale nie spotkałam się z tym, żeby któryś lekarz robił ten zabieg w czasie kuracji... na początku, powiedzmy , pierwsze 2 miesiące ok... ale potem? SZOK!!! na Twoim miejscu jednak poradziłabym się innego lekarza. Mój jest bardzo znanym na Wybrzeżu profersorem dermatologii i zakazał mi robic nawet peeligów domowych.... Powiedział, że dopiero kilka miesięcy po kuracji zaczniemy mysleć o dermabrazji lub laserze....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora