Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-30, 18:19   #4395
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez LoveIsWeakness Pokaż wiadomość
Witajcie Chciałam podzielić się informacją na temat kremu BB, który prawdopodobnie zostanie ze mną na zawsze... Jak pisałam wcześniej, każdy podkład, na mojej twarzy przybiera kolor pomarańczy. Przez co wyglądam jak brudna, a latem .. to już totalna katastrofa ! Nie mogłam tego zrozumieć... Ostatnio zamówiłam kilka próbek azjatyckiego kremu BB SKIN79. Super Pink, Oriental Gold, i Orange. Ten pierwszy - masakra. Oriental VIP Gold - w miarę, ale i tak trupio. No i przyszedł czas na Orange Wklepałam go w twarz, i .... nie mogłam uwierzyć własnym oczom .. w końcu nie wyglądałam jakbym była chora. Piękna żółć, która w żadnym wypadku nie zmienia u mnie koloru. Jestem OCZAROWANA. Miałam 3 próbki tego koloru. Krem utrzymuje się na twarzy praktycznie cały dzień. Nawilża, kryje ! Ale uwaga.. Trzeba go przypudrować, bo trochę się świeci, chociaż na mojej suchej skórze nie aż tak. Zobaczymy jak spisze się latem, kiedy będę bardziej opalona. W każdym bądź razie. Zamówiłam pełen produkt.

A ja poproszę o info,gdyby ktoś znał podobny krem bb do skin79 Orange w takiej tonacji tylko nieco ciemniejszy 😉 a zamawiać można na ebay, w Polsce poza all to sklep farmona dystrybucja ma (jakoś tak się nazywają) oraz stacjonarnie - na te chwile tylko chyba w Poznaniu. O innych pewnych sklepach nie słyszałam
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora