Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-07, 09:31   #1277
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam Malika . W polskim Douglasie mają straszne obsuwy z kolekcjami, a ja na Malika zachorowałam już wcześniej i nie wytrzymawszy oczekiwania kupiłam go na zagranicznej stronie, co kosztowało mnie prawie 200 zł .
Malik to taki ciekawy kolor, dość unikatowy. Niby chłodny, ale ma złote drobinki, więc odcień jest niejednoznaczny. Niestety na moich ustach jest trochę za bardzo zgaszony i na tle całej twarzy rozmyty , ale wiadomo, to kwestia indywidualna.
A jak się przedstawia na żywo ta "metaliczność"? Jest bardzo intensywnie "metalizowana"?

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
odlądam słocze w necie


te pomadki TF są trwałe, jakie macie doświaTczenia?
Ja mam 3, jedną z podstawowej koelkcji (True Coral) i dwie z L&B (Collin i Addison). Wszystkie które mam są pomadkami kremowymi więc ich trwałość nie ejst taka jak matów oczywiście, ale jak na taką formułę moim zdaniem trzymają się dobrze, zjadają się ładnie poprzez stopniowe "blednięcie" koloru. Przynajmniej u mnie

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Gdybym nie kupowała jej w Douglasie to bym myślała, że kupiłam podróbę. Może mam za duże wymagania ale pomadki za 20-30 zł u mnie lepiej wyglądają używane dłuższy czas Szmina nigdy nie opuściła toaletki. Tym samym z TF się wyleczyłam.
Strasznie to wygląda, ja moje noszę w torebkach itd i wyglądają cały czas idealnie. Musiało ci się jakoś niefartownie trafić

buahhot, wszystkiego naj dla syna!

Never, fajne to trio
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora