Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-11, 09:13   #3099
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Zapomnialam Wam wczoraj powiedziec, ze spadl mi telefon ze stolu w kuchni (ktoś dzwonil i wibrował) na kafelki i... szukam nowego telefonu mysle o samsung j5, czy ktos ma doswiadczenia z samsungami? dwa razy pod rzad mialam sony i juz nie chce ten mialam zaledwie rok dodam tylko, ze kiedys wieczorem, juz w lozku przegladalam wizaz uslyszalam "pyk" i w pół pękł. Wiec tym wczorajszym upadkiem sie dobil... nigdy wiecej sony
Jeśli masz tego Soniaka na gwarancji i pękł ci "jednym" pęknięciem a nie pajęczynką - wysyłaj do serwisu. Takie coś Ci naprawią. Jakbyś miała więcej pytań to pisz, ja właśnie kończę "przeboje" z serwisem Sony, więc jestem w temacie
Ah, nie przeczytałam, że Ci spadł wczoraj.... To w takim razie przykro mogłaś go wysyłać do serwisu jak Ci pękł wcześniej, bo takie rzeczy naprawiają...
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?

Edytowane przez dmii
Czas edycji: 2016-06-11 o 09:14
dmii jest offline Zgłoś do moderatora