Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-11, 10:13   #3111
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
hej ho !!

dziś sobota, wolna sobota, zatem będzie co robić w domu i ogrodzie

równe 7 kilosków zaliczone
brawo my!!! ja jestem z siebie dumna po bo raz pierwszy przebiegłam całą moją stałą trasę bez konieczności przystawania

mój kot ze mną nie śpi bo tż ma alergię na koty i dzień i noc z kotem to by już za dużo było dla jego nosa wiec siedzi bestia pod drzwiami i się drze jak nie wstajemy do pracy o 6 też ma chrupki wiecznie w misce ale rano mu mokre daję i to o to tak się wydzierał

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Wow! Podziwiam samozaparcie; w sobotę nad ranem biegać
. Ja dopiero .
o widzisz bo ja jestem typ słowika rano mogę wszystko w ciągu godziny rano, zaraz po wstaniu jestem w stanie zrobić rzeczy które po południu albo wieczorem zajmują mi 3 godziny dla mnie wieczorem zmusić sie do czegokolwiek to katorga bo wieczorem to ja przechodzę w tryb uśpienia za to rano mogę wszystko, bez kawy, bez śniadania tż sie wkurza bo on ma dokładnie odwrotnie - lubi spać do południa, jak wstanie to wygląda jak zwłoki i wieczorem dopiero się ożywia

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Gratuluję Goldów i zakupów

Nikola byłaś może w S? Sprawdzałaś ten bronzer YSL?

Właśnie dostałam @ i zdycham, a Tż obiecał mnie zabrać na zakupy do S i do Chiary, bo upatrzyłam sobie korsowe szpileczki Nałykam się ketonalu i choćby nie wiem co, choćbym miała na kolanach się snuć to pojadę do tych sklepów
ale na zakupy na pewno dasz radę i Ci się poprawi
mnie przez sporo lat bolał brzuch podczas @ a jakieś dwa lata temu przeszło samo jak ręką odjął nie wiem czemu, jak i skąd moze menopauza się zbliża i to objaw za to krwi leci 3x więcej ale to już z innego powodu

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Chodzi o tę firmę? Mnie tam obojętne, czy z pojemniczkiem czy bez, ważne by mogła zatemperować 1,5 i powyżej cm kredki do oczu

Co brałyście na promo 3za2 w S? Szukam inspiracji pielęgnacyjno-twarzowych
z S produktów polecam kremy pod prysznic (ten biały i pomarańczowy z pompką). Reszta szału nie robi
amyz jest offline Zgłoś do moderatora