Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-22, 19:39   #3745
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja akurat mleczka nie używam do demakijażu oczu i całe szczęście, bo nie wyobrażam sobie jakbym miała wysiedzieć z podrażnionymi i czerwonymi powiekami. Mimo wszystko żałuję, że to mleczko się nie sprawdziło, bo chciałam coś w zastępstwie mleczka z Fitomed, które się u mnie świetnie sprawdza, no i chyba do niego znów wrócę.
Byłam jeszcze ciekawa ich Kojącego balsamu z serii ochrona, ale teraz mam obawy, czy mnie też nie uczuli, no i została mi jeszcze pianka, której na razie nie otwieram. Poczeka na okres jesienno-zimowy.
Mleczko Fitomed akurat miałam i stwierdzam, że wcale nie było złe. Nie miałam po nim przykrych reakcji.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
o mam ten klasyk w kolorze brazowym. Na moim materiale zachowuje sie bardzo dobrze. Ladne rzesy mam, naturalne, ale nie takie ze tylko kolor i nic wiecej. Lekkie pogrubienie i wydluzenie tez mam ( nakladam zawsze 2 warstwy), jedynie co, to chyba ten braz to nie moj odcien. Niby jest zimny i niby ciemny, ale jak sie ubiore cala na czarno to mimo takiego samego makijazu jak co dzien, oko jakies takie mdle jest, wiec chyba mi on odrobinke za jasny jest i niestety nie uzywam. A nawet trwalosc do zaakceptowania u mnie ma. Myslalam, ze zaraz bede, niewiadomo skad ,rozmazana, a tu niespodzianka byla i nie uzywam
W takim razie kiedyś się skuszę na tusz Benecos. Na razie przestałam się malować, bo więcej siedzę w domu, więc nie ma sensu, jeszcze te upały.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fitomedu nie miałam, ale jest tańsze, więc tym bardziej na plus


Kupiłam żel pod prysznic energetyzujący Vianek, fajnie pachnie jabłkami W aptece za 16,60 był.
Ja się bałam, że te zapachy Vianka mi nie podejdą, a jednak. Poluje na zestaw Szampon+Odżywka z serii Nawilżającej Vianek, jest teraz za około 35 zł . Jak mi się uda jeszcze wyjść na zakupy to sobie kupię.
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora