Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-24, 16:05   #974
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Cudo
Ja teraz mam jakąś BICa i niby goli dokładnie ale chyba jakaś taka tępawa od samego początku jest, bo skórę podrażnia strasznie.
W każdym razie ja jestem na samym początku IPL i włoski wciąż odrastają normalnie. Czekam na ten etap gdy zajmie im to dłużej.
Maszynka wilkinson extra sensitive 2. Golenie chyba zawsze będzie w pewnym stopniu podrażniać, bo pewnie jakaś tam część naskórka jest też zdzierana.

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Modeli depilatorów nie pamiętam bo ich już nie mam ale miałam na pewno marki Braun i Philips. Więc niby wiodące.
To faktycznie nie powinny sprawiać problemów, miałam obydwu firm, z obydwu byłam zadowolona, choć braun jak dla mnie lepszy.

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Podziwiam, że robisz na największej mocy Nogi? Ja robię bikini i pachy. Na razie na poziomie drugim. Pewnie następnym razem zrobię pachy na wyższym. Ale nie mogłabym tak od razu na najwyższym. Wolę się przyzwyczaić. To nie limitowana ilość zabiegów w gabinecie więc mogę sobie na to pozwolić
E tam, w porównaniu z depilacją laserową, domowy IPL to pikuś. Pachy są gorsze niż nogi, a bikini gorsze niż pachy. Ogólnie im więcej włosów i im są one grubsze i ciemniejsze tym bardziej boli. Ja po prostu sprawdziłam pierwszy raz na ile boli robienie na maxie, stwierdziłam że nie jest źle, więc tak robię, bo pewnie dzięki temu efekty są lepsze.

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Naświetlacie łyse placki "na zaś" czy tylko tam gdzie jeszcze rosną włosy?
Tak, po ogoleniu i tak nie wiem gdzie one są, a może tam w skórze już się włos czai.

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Sugerujesz, że znikną po seriach na zawsze? Ja się spotykam raczej z teorią, że znikną, nawet może na 2-3 lata ale z czasem część odrośnie słabsza.
Spodziewam się że część włosów zniknie na zawsze, ale też że będę musiała być związana z depilatorem na zawsze, bo zawsze coś tam zostanie. Robiłam te lasery na pach, minęło już kilka lat i jednak jakieś 70% włosów nie wróciło. Tu moc jest znacznie mniejsza, ale jednak na tyle duża że włosy wypadają, a nawet od depilowania mechanicznego ubyło mi włosów na nogach.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując