Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 02:11   #252
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Elfie,a czy Tobie dziala strona lumiere???? Jakis czas temu chcialam przejzec ich oferte i juz od okolo tygodnia ich strona wogole mi sie nie laduje.Zastanawiam sie czy to oni maja jakies prace remontowe czy to moj net???....Podobnie zreszta mam ze strona www.ardenb.com
cholera jasna wszystko inne mi dziala.
Aga,widocznie EDM nie sa dla Ciebie.Tak to juz jest z tymi mineralami,ze trzeba na prawde wiele z nich przetestowac zeby znalezc ideal.moim zdaniem jednak warto....ja juz nigdy nie wroce do podkladow plynnych
Sunapee-u mnie dziala bez zarzutuAle oni podobno jakis czas temu mieli jakies problemy na tej stronie(ale niewiem teraz chyba nie bo mi dziala-przynajmniej wczoraj bylam i bylo ok)
Sunapee-ja tez juz nie wracam do normalnych podkladow-nastepna ciekawostka-uzywajac normalnych podkladow malowalam sie moze raz w miesiacu albo rzadziej-nie cierpialam tej lepkiej kremowej mazi na twarzy(lubie naturalny efekt podkladu-zawsze mi takze cos wyskakiwalo po uzyciu normalnych podkladow).Teraz uzywajac mineralow maluje sie codziennieI jest to dla mnie przyjemnoscia

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
No niestety wszystkie za jasne Mam olive fair, fair neutral i golden fair. To piekne jasne kolory, ale na mojej twarzy sa za jasne. Musze zaopatrzyc się w ciemniejszy, fawn lub fairly light neutral,a na lato może (golden)light
Oj to szkoda ze za jasne

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
czyli dac sobie spokój z EDM?
Dziś nałożyłam najpierw kwas hialuronowy, potem filtr. Podkład był mniej widoczny na twarzy ale nie jestem do końca przekonana, twarz była dośc ściągnięta i podkreślił każdą suchą skórkę oraz zmarszczkę. Próbowałam z wodą ale twarz zaczęła mnie palic . Może po prostu ta forma kosmetyków nie jest dla mnie

Aga tak jak mowi Sunapee chyba trzeba testowac,mi od razu przypadly EDM do gustu,ale sprobowalam Monave(ale krycie mi nie odpowiada do konca-za ciezkie i troche mnie podsusza).Moze powinnas sprobowac innych mineralow?Z tego co opisujesz(cera sciagnieta po nalozeniu EDM) to mysle ze moze przypadly by Ci do gustu Lumiere.Mineraly Lumiere podklad Flawless Finish podobno jest swietnej jakosci -przeznaczony dla cer suchych-zawiera nawilzajacy squalane(ja mam zamiar wyprobowac jako nastepny bo byc moze ze okaze sie lepszy od EDM).
Albo moze MEOW(Sunapee je chwali- a pisala ze EDM tez wchodzil jej w zmarszczki).Mam nadzieje ze znajdziesz swoje mineraly
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora