Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NEONAIL- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-20, 21:02   #2477
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Jak dl mnie to wcale nie dziwne. To że coś produkują w Polsce i wysyłają do Rosji nie znaczy ze zakup tego w Polsce nie jest problemem. Nie ma dystrybucji tych lakierów w Polsce wiec pewnie prosto z rozlewni trafiają do międzynarodowego magazynu skąd tir bierze je do Rosji. Jak w takiej sytuacji mieliby indywidualnym osobom je sprzedawać? Z punktu widzenia firmy jest to niemożliwe operacyjnie i nieuzasadnione kosztowo.

Nie wiem też dlaczego niby mieliby się tłumaczyć dlaczego jaks game produktów przeznaczyli na rynek inny niż Polska. To decyzja biznesowa, za którą stoi faktycznie wiele zmiennych i na pewno jest to poparte wieloma obliczeniami i analiza rynku i nie jest to jeden powód, który mieliby zdradzić na facebooku.

Nie piszę tego złośliwie tylko sama pracuje w firmie związanej z handlem detalicznym na wielu rynkach i wiem ze takie decyzje to nie czyjeś widzimisię i nikt nie dzieli się takimi powodami z klientami. Co nie zmienia faktu że chętnie przygarnelabym cześć pastelowej kolekcji i mam nadzieje ze w końcu do nas trafi
A mnie nie przekonuje do konca ich argumentacja. O ile decyzje w kwestii wyboru kolekcji na dany rynek rozumiem. Tak nie rozumiem dlaczego np. kilka szuk danego lakieru nie mogliby sprzedac na rynku polskim, skoro ktos o to poprosil. No chyba ze sa zwiazani jakimis umowami w tym zakresie, no to wtedy na pewno wykazalabym se wiekszym rozumieniem w tej kwestii.

Rozlewnia jest w Polsce, pewnie maja tutaj magazyny, ewentualny problem to kodowanie kasy filskalnej. Ale tak pod wzgledem technicznym - gdzie w Polsce maja i siedzibe i magazyny, to nie rozumiem. Moze to kwestia checi, ale tez i pewnie niewzruszalnych decyzji , byc moze regulaminow, statutow i czego tam eszcze W ym sensie, ze dla kilku klientow, ktrym poencjalnie chcieliby udostepnic te lakiery, nie chce im sie bawic w takie sprawy, bo im sie to nie oplaca (skoro caly rynek rosyjski otworem). A znowu calej klekcji nie udostepnia, skoro decyzja byla, ze kolekcja ta jest przeznaczona na rynek rosyjski.

No szkoda Mi tez sie te pastele podobaly.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując