Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NEONAIL- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-20, 22:14   #2487
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Póki co nie widzialam zachwytów ja sama się wytrzymałam z zakupem bo jkolory które początkowo mi się podobały na zdjęciach juz wyglądają słabo. Chociaż mam, wrażenie ze to kwestia właśnie długości paznokci bo kiedyś nosiłam termiczne i u mnie był fajny efekt ombre praktycznie cały czas. Co do gustu to każdy ma swój. Ja tam w ogóle na przykład nie rozumiem fenomenu kociego oka ale z tego co widzę i tutaj na forum i w innych miejscach to sporo osób ma i używa wiec pogodziłam się ze nie mam gustu


Jedna osoba poprosi o jakiś lakier, inna o kolejny, kolejnych x osób o jakieś inne itd. Zamiast się rozdrabniac bardziej się opłaca wysłać tira do Rosji. Jakbyśmy napisali do jakiejkolwiek innej firmy która oferuje coś za granicą a nie ma tego w polskiej ofercie jestem pewna że też nie chcieliby tego sprzedać bo to po prostu za dużo zachodu dla nich.

Tak czy inaczej jestem pewna że do nas ta kolekcja dojdzie wcześniej czy później. Oby nie w zimie
Mi sie tez nie podoba Cat Eye :d Ale rzecz gustu

A co do drugiej kwestii - to oczywiste, ze tak No szkoda, ze nie podchodza elastycznie :P Te nasze pastele sa jakies zywe i zarowias, choc tez im niczego nie brakuje.

A na Natural Beauty to kazdy zwraca uwage
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując