Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-03, 19:11   #4848
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Super, bardzo gratuluję, ja się zaczynam rozglądać, bo brakuje nam psiaka, dziś nawet moj Tż wspomniał, że znajomi uratowali na wyjeżdzie bezdomną suczkę i jest do oddania, ale ja mam sentyment do pewnych ras i niestety będe szukac w tym typie. Jakiej będą maści? Co do D. nie chce Cię martwić, ale jest taka mozliwość, że tego nie naprostują
Dzwoniłam wczoraj, pisałam maile. Dzwoniłam dziś i ciągle zapewniają, że przekazali do odpowiedniego działu, żebym cierpliwie czekała. taaa, no zobaczymy. Mam nadzieję, że jednak to ogarną

Ja bez zwierzaków nie dam rady. Psy uwielbiam. Nie chciałam ze schroniska, bo jednego przybłędę mam w domu rodzinnym, jest przekochany, ale teraz chcieliśmy z narzeczonym mieć psa od małego. Będzie albo sezamowy, albo rudy Mi się marzył wilczak czechosłowacki, ale to jest strasznie ciężki piesek do ogarnięcia.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora