Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-09, 07:30   #1263
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nic nie zrobisz poczta na dostawę przesyłek pol ekonomicznych ma 14 dni ja tez kiedyś o to pytałam bo list nie dochodził i doszedl po 2 tyg dopiero a na tym śledzeniu to nie bedziesz widzieć gdzie przesyłka jest aktualnie. Tam się dopiero coś pojawi jak wydadzą listonoszowi do doręczenia albo jak awizo ktoś dostanie. Tak to nic nie będzie...
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie masz się czym martwić, polecony nie na pełnego śledzenia widać nadanie na poczcie, a potem dopiero jak już jest u nadawcy, droga nie jest rejestrowana.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bosheee jaka głupia instytucja

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jak minął tydzień to idź na pocztę i zapytaj, co się dzieję z przesyłką
Nie znoszę tej chorej instytucji pewnie mają braki kadrowe z okazji wakacji i nie wyrabiają





---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Uprzejmie donoszę, że nie da się ukręcić pianki korinkowej z mleka kokosowego to mleko nie chce się pienić wyszła taka mleczna galaretka wieczorem spróbuję, może będzie dobra
tego się obawiałam ... może będzie smaczne
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora