Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-01, 11:44   #357
asiek34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny brwi

jestem juz dawno po hi hi i powiem tak!! bardzo bardzo zadowolona wyszlam z gabinetu. poza tym ze darlam sie jak nieopamietana i wspolczuje Pani Uli ze musiala tego sluchac hi hi bo dalam popis to jest pieknie. tak jak chcialam . moj prog bolu zostal przekroczony hi hi tym bardziej ze moja dolna warga wogole nie chciala przyjac barwnika . Pani Ula byla bardzo wyrozumiala i delikatna w tym co robila i gratulowalam jej szybkosci w reku kiedy uciekalam jej spod igly . kiepski ze mnie klient
zdjecia sa troszke kiepskiej jakosci poniewaz z telefonu( nie patrzec na moja krzywizne ust hi hi to powypadkowe) byl to wyczyn zeby je ladnie wyprostowac bo jedna i druga strona roznia sie ogromnie.

za 2-3 tygodnie poprawka bo tak jak sadzilam dolna warga niewiele przyjela ale jest slicznie mimo to. kolor dobrany super, ksztalt tez, ( sprawdzany byl czy o to chodzi po kazdym przejechaniu maszynka po calych ustach i kontur byl malowany od poczatku czy abby napewno o to mi chodzi.

jestem zadowolona- zalezalo mi na powiekszeniu gornej wargi bez specjalnnie widocznego tak bardzo konturu i go mam. natoralnie i bez przesadyzmu
zdjecia troszke nie odzwierciedlaja wiec musisicie mi wierzyc na slowo ze jestem happy hi hi

usta zanim sie zdecydowalam na makijaz. troszke gdzieniegdzie podrobione konturowka


usta zaraz po-ciemne i opuchniete hi hi


po zejsciu strupkow na 3 dzien. choc jeszcze lekko zaczerwienione( taka skora)
asiek34 jest offline Zgłoś do moderatora