Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-04, 06:12   #751
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A wiesz moze czy tylko w salonach firmowych?


W ogole nie mowilam Wam, ale wzielam w Douglasie ostatnio probke podkladu Armaniego, ale kurde, nie pamietam ktory to - Maestro czy ten Luminous cos tam, a tak pieknie na twarzy mi dzis wygladal... Lekki, wykonczenie takie dajace zdrowy glow, mam przetluszczajaca sie cere a on trzymal sie bosko od rana do 21, leciutka formula a bardzo ladnie kryje Powiedzialabym, ze znalazlam moj ideal, ale nie pamietam ktory to byl... Musze sprawdzic wszystkie fluidy z Armaniego i wtedy zadecyduje, ktory kupic
mam Lasting Silk kupowany na jakiejś nocy 20% z 2 miesiące temu, ale jeszcze nie zaczęty
skusiły mnie superrecenzje plus to że lubię ich pomadki
z kolei nie pokochałam się z Tintem, mam Flannel i szkoda mi go wyrzucić, ale pieką mnie po nim oczy no i jednak to nie mój kolor, powinnam brać Senso

ostatnio kupiłam cień w sticku Chanel w brązie - polecam, od kupienia używam codziennie, przyjemnie chłodzi oko, nie podrażnia

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

A kredeczka rewelacyjna to fakt
też ją mam od miesiąca i potwierdzam, dzięki za polecenie
jakby któraś z Was znała tańszy i łatwiej dostępny zamiennik, to chętnie posłucham
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora