Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-12, 20:19   #4375
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziewczęta porady potrzebuję. Kremowej.

Kończę Sanbiosa ze ślimakiem, kremik bardzo przyjemny i dobrze nawilżający, ale zero działania rozjaśniającego, na którym mi zależało. I teraz tak się zastanawiam czy oczekiwać rozjaśniania po półproduktach typu witamina C (działała, ale jak przestałam jej używać to cera wróciła do swojej szarości od razu coś lepszego polecicie?) i tym samym wrócić do Sylveco brzozowego... Co prawda był dla mnie za mało treściwy ale z dodatkiem kwasu hialuronowego i d-pantenolu już w miarę dobrze się sprawował pod minerały...

Zastanawiam się jeszcze nad kremikami firmy Alterra. Składy ładniutkie i cena bajeczna. Poproszę o opinie

A może w podobnej półce cenowej (max 40 zł) polecicie jakiś krem nieco bardziej niż Sylveco treściwy?
Ja nie polecam Alterry do twarzy. Niestety tutaj niska cena oznacza słabą jakość. Kilka lat temu kupiłam któryś z kremów Alterry (zielona tubka) i był beznadziejny. Zużyłam do stóp.

Zdecydowanie będzie lepsze sylveco, albo... świetnym kremem do twarzy są niektóre balsamy do ciała dla dzieci. W tej kwestii mam wypróbowany i polecam naturativ (dawniej pat&rub) oraz mikkolo (nova kosmetyki).
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując