Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-30, 07:37   #1481
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia co to by miało być . Pomysły mam różne - począwszy od usług doradczych (co związane jest z moim wykształceniem i zawodem wykonywanym), przez otwarcie sklepu internetowego po butik z ciuchami .

Pracuję w branży finansowej, z wykształcenia jestem prawnikiem, zawód wykonywany to audytor. Czyli sprawdzam czy firma działa zgodnie z prawem - tak najprościej rzecz ujmując.

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------



Też nie mam pomysłu korinko.
Mój tż też prowadzi własną działalność, ale w branży o której pojęcia nie mam. Namawia mnie na coś swojego, ale twierdzi, że najlepszym rozwiązaniem jest rozpoczęcie działalności w okresie, kiedy jeszcze jestem zatrudniona. Mniejsze zusy, jest czas na rozkręcenie interesu, jakieś zabezpieczenie finansowe jest.

Tylko co to by miało być
Witam koleżankę po fachu chociaż w pracy najczęściej nie wchodzimy sobie w drogę, bo ja od podatków nie chciałabyś po prostu zmienić firmy?
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora