Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-02, 13:19   #2059
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Dzięki dziewczyny . Mi TŻ powiedział, że te grafitowe buty to babcine są . No ja tak nie uważam.

Dziś pogoda nawet fajna chciaż miało padać. Jutro chyba wybiorę się po pracy do Starego Browaru do S i EL oblukać te nowości, bo dziś mi szkoda dnia na to.

Ugotowałam pyszny rosołek. Lubię to .

Pamiętacie sprawę z oblaniem mojego balkonu olejem? No więc sprawa jest w toku. Policja już kilka razy była na osiedlu, dzwonili do wskazanych mieszkań ale jakoś nikt nie chciał im otworzyć. Chociaż policja twierdziła, że było słychać że ktoś jest w domu. Jak ktoś ma czyste sumienie to chyba nie powinien się bać otwierać policji, prawda? Z monitoringiem jeszcze walczą, zażądaliśmy ustalenia sprawcy, dopiero za n-tym podejściem policja przyjęła zgłoszenie.

Natomiast ostatnio jakś babsztyl chyba z mojej klatki tak długo trąbił klaksonem aż pies sie zdenerwował i wybiegł na balkon. To ona wtedy przylazła pod balkon i pyta czy może go nagrać . Zbluzgałem ją i wysłałam na drzewo. Jeszcze z fochem poszła. Podejrzewam, że to ona mogła być.

Edytowane przez annaszel
Czas edycji: 2016-10-02 o 13:22 Powód: Błąd
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora