Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-04, 18:16   #3109
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
O paaaani, ja tak miałam na początku, że myślałam, nad czym Corii się zachwyca, przecież to zapach dramat. A teraz go kocham bardzo, chyba najbardziej ze swoich aktualnie. Gdybyś chciala zbyć, to ja tu jestem
Aczkolwiek z wisha nic nie mam, najgorzej



Jakbym miała ciuchy fotografowac, to dostałabym białej gorączki. Zresztą jak widać, obfociłam pięć sztuk i starczy



No fajnie, ale z Tobą to jest tak: ktoś wchodzi do wątku i chce X, Y, Z. Na co Twoja odpowiedz "ale tego już nie ma"
Ale prawda, lepiej wystawić co się ma czekam ciągle aż to zrobisz
Chyba zaraz zmywam tapetę i nakładam czarnego, bo jutro musze wyglądać jak człowiek



Też podobają mi się Aniołki, ja znowu na eglamourze z zamówieniem cukrowego się ociągam



A to jest taki zapach jak zielonej maski? Tez rozkminiam, tylko czy jest sens, skoro mam niebieską
No właśnie u mnie ciuchów czeka x razy tyle do wystawienia, ale raz ze światło mam koszmarne w mieszkaniu i te zdjęcia wychodzą słabo, dwa jakbym wszystko wystawiła to bym się dawno pogubila. Wystawiam sukcesywnie na vintedach po 10 20 30 zł i liczę że ktoś to ode mnie zabierze

Co do Muse to dla mnie dalej on śmierdzi, klasyka fanka nie jestem, ale pachnie ok, muse natomiast jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora